Neohodnotené

HNOJIVO JESEŇ- AGRO CS 1L

Agro JESEŇ je kvapalné jesenné hnojivo.

Momentálne nedostupné
Kód: HN0111/725
Značka: AGRO CS
€3,80
Kategória: Hnojivá
Hmotnosť: 1.28 kg
Použitie hnojiva: Jesenné
 • Agro JESEŇ je kvapalné jesenné hnojivo, ktoré svojím nízkym obsahom dusíka a vysokým obsahom draslíka ukončí bujný rast rastlín a zaistí im vyzrievanie pletív pred zimou. Rastliny budú mať zdravý vzhľad a dobrú kondíciu. Zároveň zlepší ich prezimovanie a zníži riziko ich vymŕzaniu  Toto univerzálne hnojivo je vhodné pre rastliny na záhrade, pestované vo voľnej pôde aj v pestovateľských nádobách a tiež pre izbové rastliny v bytoch a zimných záhradách.

  Zloženie: dusík - fosfor - draslík v pomere 3-4-10

  Charakteristika:

  • s nízkym obsahom dusíka a vysokým obsahom draslíka ukončí bujný rast rastlín a zaistí im vyzrievanie pletív pred zimou
  • rastliny budú mať zdravý vzhľad a dobrú kondíciu
  • vhodné na vonkajšie rastliny (napr. tuje, cyprušteky, cezmíny, ibišteky, ovocné stromy, jahody, trvalky, skalničky, azalky, rododendróny a pod.) a tiež na všetky druhy izbových rastlín, ktoré pripraví na zimné obdobie s nedostatkom svetla

  Aplikácia:  hnojivo sa používa vo forme zálievky. Pred použitím obsah dôkladne pretrepte. Vždy prihnojujte na vlhkú zeminu.

  Dávkovanie: vonkajšie rastliny - 30 ml (vrchnák od fľaše) nalejte do 8 litrov vody, premiešajte a prihnojte na plochu 1 m2, izbové rastliny – 15 ml (vrchnák od fľaše) nalejte do 2 litrov vody a premiešajte.

  Balenie: 1 l

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: