Neohodnotené

Lucerna siata GEA 500g

Semená lucerny siatej na zelené hnojenie sú kvalitným a vysoko účinným prostriedkom na obohatenie pôdy o dôležité živiny.

Skladom (1 ks)
Kód: Z0001/32
€6,60
Kategória: Semená
Hmotnosť: 0.5 kg
Druh: Lucerna
Lucerna siata GEA 500g
Akcia

Vysoké výnosy kvalitného bielkovinového krmiva k priamemu skrmovaniu, senažovaniu a sušeniu sena, je bohatým zdrojom organickej hmoty a dusíka nenáročná na vlahu , je predplodinou pre obilniny a olejniny.

Semená lucerny siatej na zelené hnojenie sú kvalitným a vysoko účinným prostriedkom na obohatenie pôdy o dôležité živiny. Lucerna siata obsahuje vysoké množstvo dusíka a organických látok, ktoré pomáhajú zlepšiť kvalitu pôdy a podporujú rast rastlín. Semená lucerny siatej sú ideálne pre záhradkárov, pestovateľov ovocia a zeleniny a pre každého, kto sa stará o svoje plodiny a chce zlepšiť kvalitu svojej pôdy pri použití ekologického spôsobu získavania pôdnych živín. Vďaka semenám určeným na zelené hnojenie získate zdravú a výživnú pôdu a zároveň prispievate k ochrane životného prostredia. Výsev: IV - IX. Kvitnutie: V - X. Balenie vystačí na cca 200 m2. Hĺbka výsevu: 1 - 3 cm.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: