Neohodnotené

Mavrik 2F 5 ml

Kontaktný insekticíd určený na ničenie cicavých a žravých škodcov v poľných plodinách, zelenine, viniči, ovocných kultúrach a v chmeli.

Skladom (>5 ks)
Kód: CH065/213
Značka: Bayer
€2,85
Kategória: Chemické prípravky
Hmotnosť: 0.05 kg
Použitie: Insekticíd
Škodlivý činiteľ: Obaľovač jablčný, Pásavka zemiaková
Plodina: Zemiaky, Jabloň

Škodlivý činiteľ: pásavka zemiaková, obalovač jablčný, obaľovač pásový, obalovač mramorový, voška maková, strapky na strukovinách

Plodina: zemiakoy, jablone, vinič, bôb

Dávka na 10l: 1-5ml/100m2

Kontaktný insekticíd určený na ničenie cicavých a žravých škodcov v poľných plodinách, zelenine, viniči, ovocných kultúrach a v chmeli.Účinná látka: 240 g/l tau-fluvalinate Formulácia: emulzia voda olejMavrik je nekompromisný insekticíd proti cicavým a žravým škodcom. Vyniká absolútna neškodnosť voči včelám aj väčšine užitočných organizmov. Účinný aj počas vysokých teplôt, odolný voči dažďu, vhodný pre miešanie s fungicídmi ďalšími prípravkami. Molekula tau-fluvalinate nevie kopírovať receptory včiel, preto je pre včely úplne bezpečný. Selektivita tau-fluvalinatu je dobre známe, zvlášť u chovateľov včiel, ktorý používajú tau-fluvalinate v boji proti klieštikovi včeliemu (Varroa destructor)Výhody použitia Absolútna neškodnosť pre včelu medonosnú. Rovnaká účinná látka lieči varoázu včiel. Insekticíd s akaricídnym účinkom (proti roztočom). Nepotrebuje slnečník ani dáždnik. Spoľahlivá účinnosť aj za vysokých teplôt (nad 25°C). Odolný proti zmytiu dažďom. 9 z 10 užitočných organizmov poďakuje.Pôsobenie prípravku Mavrik 2 F obsahuje účinnú látku tau-fluvalinate. Ide o nesystémovú účinnú látku, ktorá pôsobí kontaktne a cez tráviacu sústavu cieľového hmyzu.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: