Neohodnotené

ROOTMOST

RootMost je prírodný koreňový stimulátor na báze morských rias bohatý na bioaktívne látky, ktoré výrazne podporujujú tvorbu koreňového systému a jemného koreňového vlásnenia.

Objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Kód: 3894/100 3894/50M Zvoľte variant
€3,95 €6,45 od €3,95
Kategória: Chemické prípravky
Použitie: Stimulácia rastlín

RootMost je prírodný koreňový stimulátor na báze morských rias bohatý na bioaktívne látky, ktoré výrazne podporujujú tvorbu koreňového systému a jemného koreňového vlásnenia. Výhody: Silná stimulácia koreňového rastu a jemného koreňového vlásnenia. Zväčšuje jemné koreňové vlásnenie o 50% - 100%. Zvyšuje príjem dôležitých živín a vody. Zvyšuje odolnosť rastlín voči stresovým faktorom.

Podporuje skoršie klíčenie semien. Po presadení zvyšuje percento zdravých sadeníc nad 95%. Vynikajúci zakoreňovač. Prírodný prípravok je šetrný k životnému prostrediu. Aplikácia: Vhodné najmä pre repku, kukuricu, slnečnicu, priesady, trávniky a i. Postrek na listy: Aplikujte v dávke 0,5–1 l/ha v intervale 7-10 dní. Kvapková závlaha: Aplikujte 2 - 3 krát v dávke 2–4 l/ha v intervale 10–15 dní. Morenie osiva: 1-2 l/t osiva. Dávka vody: Min. 100 l/ha.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: