Neohodnotené

TRÁVNIKOVÉ HNOJIVO 7,5KG-LIKVIDÁTOR PLSTI FLORIA

FLORIA Likvidátor trávnej plsti je unikátne špeciálne trávnikové hnojivo s obsahom všetkých základných živín NPK (9-3-5) vyrobené z čisto prírodných surovín a pôsobiace 2 mesiace.

Skladom
Kód: HN0156/965
€32,60
Kategória: Pre trávnik
Hmotnosť: 7.5 kg
Použitie hnojiva: Trávnik

FLORIA Likvidátor trávnej plsti je unikátne špeciálne trávnikové hnojivo s obsahom všetkých základných živín NPK (9-3-5) vyrobené z čisto prírodných surovín a pôsobiace 2 mesiace. Je obohatené baktériami žijúcimi v pôde, ktoré urýchľujú rozkladný proces trávnej plsti a nahrádzajú vertikutáciu. Mykorhízne huby zväčšujú plochu koreňov, čo rastlinám umožňuje lepší príjem živín a vody, trávnik sa vďaka nim stáva silnejším a odolnejším. unikátne trávnikové hnojivo z čisto prírodných surovín (NPK – 9-3-5) účinne likviduje zvyšky starej trávy / trávnu plsť - nahrádza vertikutáciu vysoký obsah draslíka na zvýšenie odolnosti trávnika voči suchu potláča rast machov a burín hnojivo je obohatené o: baktérie žijúce v pôde - aktivujú rozkladný proces mykorhízne huby – podporujú príjem živín a vody rastlinou (symbióza) železo – pre sýtozelené sfarbenie listov tráv TIP: Tráva, ktorá zostane po pokosenie ležať, trávnik dusí, utláča jeho prirodzené odnožovanie. Likvidátor trávnej plsti obsahuje mikroorganizmy, ktoré zvyšky tráv rozkladajú (krmivo pre pôdne mikroorganizmy) a premieňajú ich na cenný humus.

Likvidátor trávnej plsti použite všade tam, kde plochu kosíte mulčovacím a robotickými kosačkami alebo aj tam, kde nechcete vykonávať pravidelnú vertikutáciu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: